С ритъма на тъпана започна фестивалът "На армане с тъпане" в Разлог
Петнадесетото издание на Фестивала на традиционните хорá "На армане с тъпане" започна в Разлог с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев". Заместник-кметът инж. Гергана Костова приветства участниците и подчерта значението на фестивала за съхранение на българските традиции, а доц. д-р Георги Гаров бе удостоен с плакет за приноса си. Програмата продължава на 27 юни с участието на фолклорни състави от България, Дания и Нидерландия.
Източник: