СВОДКА

Руски удари оставиха Конотоп без ток, ВСУ държи фронта

Руски дронове "Геран-2" и авиационни бомби нанесоха сериозни щети на енергийната мрежа в град Конотоп, оставяйки промишлената зона и жилищни квартали без ток. В отговор на появилите се твърдения за тежки загуби и пробив на фронта, Генералният щаб на ВСУ определи информацията като дезинформация и заяви, че ситуацията остава под пълен контрол на украинските сили.

Източник:

← Към Свят