СВОДКА

В костинбродското село Чибаовци ще се състои първият фестивал на гъбата и билката

Първият фестивал на гъбата и билката ще се състои в костинбродското село Чибаовци, обявиха от Община Костинброд. Събитието включва фолклорна програма с участието на Ана-Мария и Злати Петров, както и представяне на различни видове гъби и билки, а шеф готвачите Иво и Царина ще приготвят боб с манатарки.

Източник:

← Към Култура