СВОДКА

Стале Солбакен направил рокади срещу Франция заради умората в отбора

Селекционерът на Норвегия Стале Солбакен обясни, че е направил промени в стартовия състав за загубата с 1:4 от Франция заради натрупана умора след мача със Сенегал. По думите му на 5-6 играчи им е било трудно да възстановят силите, а решението е било подкрепено от медицинския щаб и от самите футболисти. Въпреки поражението Норвегия продължава към 1/16-финалите на Мондиал 2026.

Източник:

← Към Спорт