Пиромюзикълът на отбора на Естония откри тазгодишната програма на Международния фестивал по фойерверки в Панагюрище
Международният фестивал по фойерверки в Панагюрище бе открит за 13-та година с пиромюзикъла на отбора на Естония. В трите фестивални вечери до 28 юни участие ще вземат още отбори от Румъния и Китай, като всяка вечер е съпътствана от концертна програма. Кметът Желязко Гагов приветства гостите и призова красотата на спектаклите да бъде обединяваща за всички.
Източник: