СВОДКА

Шефът на ВиК-Несебър е задържан за подкуп

Директорът и заместник-директорът на ВиК-Несебър бяха задържани за искане на подкуп от 8000 евро от собственик на парцел, за да присъединят новострояща се сграда към водопреносната мрежа. Двамата са арестувани веднага след предаването на парите в служебен автомобил, а по случая е образувано досъдебно производство под надзора на Окръжната прокуратура в Бургас.

Източник:

← Към Крими