СВОДКА

Арестуваха шефовете на ВиК-Несебър?

Директорът и заместник-директорът на ВиК-Несебър са арестувани при специализирана полицейска операция за искане на подкуп от 8000 евро, за да присъединят новострояща се сграда към водопреносната мрежа в село Кошарица. Двамата са задържани непосредствено след предаването на сумата в служебен автомобил, а по случая е образувано досъдебно производство под надзора на Окръжната прокуратура в Бургас. Продължават претърсвания в офисите на дружеството и на адреси, свързани със задържаните.

Източник:

← Към Крими