Три села в община Мадан са без автобусни линии, според приет от Общинския съвет отчет
Три села в община Мадан – Лещак, Равнил и Бориново – са останали без автобусни линии до общинския център поради липса на желаещи фирми да обслужват маршрутите, които са предвидени в общинската транспортна схема. Това се посочва в приетия от Общински съвет отчет за транспортното обслужване за 2025 г. Републиканската и областната транспортна схема от квотата на общината обаче се изпълняват изцяло, като за субсидии са отпуснати над 302 000 лева.
Източник: