СВОДКА

На тържествена сесия на Общинския съвет в Червен бряг бяха отличени бивши негови председатели

На тържествена сесия на Общинския съвет в Червен бряг бяха отличени бившите председатели на институцията от 1991 г. до днес по повод 97 години от обявяването на селището за град. Председателят на Общинския съвет Николай Николов произнесе реч, в която подчерта признателността към поколенията, допринесли за развитието на града. Отличия получиха Вергиния Василева, Христо Симеонов, Ивайло Иванов и съпругата на покойния Иван Танов.

Източник:

← Към България