СВОДКА

Близки на двамата загинали в катастрофа в Мездра младежи запалиха свещи пред Съдебната палата във Враца

Близки на двамата загинали при катастрофа в Мездра младежи запалиха свещи пред Съдебната палата във Враца и се включиха в протест на Сдружение "Ангели на пътя". Мълчаливото шествие премина през централните улици на града, а на стадион "Христо Ботев" беше оформен траурен кът със снимки и цветя. Прокуратурата обяви, че ще повдигне обвинение на 20-годишния водач на БМВ, предизвикал фаталния инцидент.

Източник:

← Към Крими