СВОДКА

Гюнер Тахир: Моделът на Доган и Пеевски се изчерпа. Забравете за това ДПС!

Служебният министър на здравеопазването Михаил Околийски заяви, че болниците не трябва да печелят от забавено лечение на пациентите. По думите му системата трябва да бъде променена, за да не се допуска финансов стимул за отлагане на медицинската помощ.

Източник:

← Към Политика