Близки на загинали при катастрофи и граждани се събраха на мълчалив протест пред Съдебната палата в Пловдив
Близки на загинали при катастрофи и граждани се събраха на мълчалив протест пред Съдебната палата в Пловдив, организиран от сдружение "Ангели на пътя" след поредните тежки пътни инциденти. Протестиращите носеха плакати с призиви за справедливост и спиране на насилието по пътищата, запалиха свещи и запазиха мълчание. Майка на загинало 18-годишно момче призова за разум и отговорност, като подчерта, че касапницата по пътищата продължава ежедневно.
Източник: