СВОДКА

„Стига жертви на пътя“: Протест срещу институционалното бездействие (СНИМКИ)

В София се проведе протестна акция пред Съдебната палата, организирана от сдружение „Ангели на пътя", с която беше почетена паметта на всички загинали деца по пътищата. Участниците пуснаха бели балони, запалиха свещи и запазиха едноминутно мълчание, като изразиха недоволството си от дългогодишното бездействие на институциите и липсата на контрол, водещи до нови жертви.

Източник:

← Към Крими