СВОДКА

С бели балони и едноминутно мълчание пред Съдебната палата в София бе почетена паметта на загиналите деца по българските пътища

Сдружение „Ангели на пътя" организира протест пред Съдебната палата в София в памет на всички загинали деца по българските пътища. Участниците почетоха жертвите с едноминутно мълчание, свеждане на глави и пускане на бели балони. Майка на загинало дете призова институциите да предприемат конкретни мерки срещу бездействието, корупцията и липсата на контрол по пътищата.

Източници (2):

← Към Крими