СВОДКА

Протест на ''Ангели на пътя'' пред Съдебната палата (снимки)

Сдружение „Ангели на пътя“ организира протест пред Съдебната палата в София срещу бездействието на институциите и в памет на загиналите деца по пътищата. Участниците ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби, а в района има полицейски екипи и спряно движение. Протести са обявени пред всички съдебни палати в страната.

Източник:

← Към Крими