Локо София надви шампиона на Косово в неофициалния дебют на Любо Пенев
Локомотив София спечели първата си контрола от лятната подготовка в Банско, побеждавайки шампиона на Косово Дрита с 2:1, като допусна гол в 17-ата минута, но обърна резултата през второто полувреме. Това бе неофициален дебют за новия треньор Любослав Пенев начело на "железничарите". Следващият приятелски мач на тима е на 1 юли срещу румънския Ботошани.
Източник: