СВОДКА

Държавни агенции протестират на 29 юни

Служители от множество държавни агенции, сред които Агенцията по заетостта, Главна инспекция по труда и Националната здравноосигурителна каса, ще протестират на 29 юни под надслов "Равни права за всички". Те настояват за премахване на Закона за държавния служител, отмяна на съкращенията на заплати и замразяването на доходите, както и за реална административна реформа без съкращения без анализ. Протестът е насочен срещу "лобито на милионерите" в лицето на работодателските организации.

Източник:

← Към България