Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал в социалните мрежи и проверява случай с непълнолетен шофьор
Полицията в Разград глоби 51-годишен таксиметров шофьор, след като в социалните мрежи бе разпространен клип, на който не пропуска пешеходец на пешеходна пътека. Паралелно тече проверка и по втори случай, при който непълнолетно момче е заснето да управлява два автомобила със скорост над 150 км/ч край кубратското село Сеслав.
Източник: