СВОДКА

В Кюстендил бе открита годишната художествена изложба на школата „Новите майстори“

В Кюстендил бе открита годишната изложба на школата „Новите майстори“ с 62 творби на тема „Храмът“. Ръководителят Евгени Серафимов посочи, че общата тема развива креативността на децата, а в експозицията са представени храмове от различни епохи и части на света, изпълнени в техники като темпера, акварел, масло и акрил.

Източник:

← Към Култура