СВОДКА

Пред Съдебната палата в София започна протест на Сдружение „Ангели на пътя“ в памет на всички загинали деца по българските пътища

Пред Съдебната палата в София започна протест на Сдружение „Ангели на пътя“ срещу дългогодишното бездействие на институциите и в памет на всички загинали деца по българските пътища. Участниците ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби в знак на почит към жертвите. Протести са обявени пред всички съдебни палати в страната.

Източник:

← Към Крими