СВОДКА

Редица предпоставки за възникване на тежки инциденти установиха от Столична община, след като дете падна в шахта близо до комплекс „Червено знаме"

След като дете падна в шахта до столичния комплекс "Червено знаме", Столична община установи изключително лошо техническо състояние на имота и редица предпоставки за инциденти, включително липсваща ограда, опасни зони и значителни отпадъци. Общината е сезирала собственика Министерството на младежта и спорта, както и други институции, с настояване за незабавно обезопасяване на терена. От администрацията подчертаха, че безопасността на гражданите е безусловен приоритет, но поддръжката на обекта не е в техни правомощия.

Източник:

← Към Крими