Изложба, посветена на глаголицата, представя в образователното министерство 90-о Средно училище „Генерал Хосе де Сан Мартин“
В Министерството на образованието и науката беше открита изложбата "50 години в 50 картини" на ученици от столичното 90-о Средно училище "Генерал Хосе де Сан Мартин", посветена на глаголицата и 1170-годишнината от създаването ѝ. Творбите са създадени в часовете по изобразително изкуство по националната програма "Заедно в изкуството и спорта" и са изработени от рециклируеми материали, като част от тях дават втори живот на стари вещи като грамофонни плочи.
Източник: