Карлос Гон твърди, че само той може да спаси Nissan
Бившият изпълнителен директор на Nissan Карлос Гон заяви, че единствено той може да спаси компанията от кризата, след като разгневени инвеститори внесоха официално предложение за връщането му на общото събрание на акционерите. Въпреки че бордът на директорите отхвърли предложението, Гон определи действията на настоящото ръководство като провал и подчерта, че ситуацията в Nissan се влошава.
Източник: