"Росатом" планира да върне служителите си в АЕЦ "Бушер" в Иран, ако ситуацията остане стабилна, заяви шефът на руската агенция Алексей Лихачов
Руската държавна корпорация "Росатом" планира да върне служителите си в иранската АЕЦ "Бушер" през следващите седмици, ако ситуацията там остане стабилна. Компанията евакуира стотици свои служители, след като САЩ и Израел започнаха война срещу Иран на 28 февруари тази година.
Източник: