Сержант Димитър Демирев избраха за "Най-добър войн" войн на България в състезание в НВУ
Сержант Димитър Демирев от Сухопътните войски спечели титлата "Най-добър войн" в Международния военен турнир, който се проведе в Националния военен университет "Васил Левски" във Велико Търново. В отборната надпревара първо място зае Трети отбор на многонационалната бойна група на НАТО в България. Заместник-началникът на отбраната генерал-лейтенант Красимир Кънев заяви, че турнирът е постигнал целите си, като е събрал повече отбори от миналата година и е включил ученици като бъдещи участници.
Източник: