СВОДКА

Вандализъм остави без вода една от емблемите на Казанлък

"Царската чешма" в Казанлък, известна още като "Лъвовата чешма", е затворена за ремонт след вандалски акт, при който с лост е демонтирана мраморната облицовка на западния лъв. От Община Казанлък напомнят, че територията е под видеонаблюдение и извършителите ще бъдат подведени под отговорност, като призовават гражданите да пазят общественото имущество и да сигнализират на тел. 112 при подобни нарушения.

Източник:

← Към Крими