Актуална ситуация на АМ "Тракия"
Автомагистрала "Тракия" се отпуши и вече е отворена в посока Пловдив и Бургас, като движението е спокойно. По-рано задръстването достигаше 30 километра, но около 14 часа беше пуснат ремонтираният участък между 33-ия и 39-ия километър. Изпълнението на дейностите е в заключителен етап, като се полага последният асфалтов пласт и пътната маркировка.
Източник: