СВОДКА

Руски войници образуваха свастика с човешки крайници в Мали

В Мали военни и руски наемници от "Африкански корпус" убиха четирима цивилни пастири, след което разчлениха труповете и подредиха крайниците им във формата на свастика. Местни жители откриха ужасяващата сцена, а според френската медия RFI това е първият подобен случай в Мали, въпреки че групата "Вагнер" е известна с използването на нацистки символи. Нито малийската армия, нито паравоенните формирования са коментирали обвиненията.

Източник:

← Към Крими