СВОДКА

Делегация от Министерство на правосъдието на Виетнам и Националната асоциация на медиаторите обмениха опит в областта на медиацията

Делегация от Министерство на правосъдието на Виетнам, водена от заместник-министър Нгуен Танх Нгок, проведе среща с Националната асоциация на медиаторите в София за обмяна на опит в областта на медиацията. От българска страна бе подчертано значението на развитието на извънсъдебната медиация и ролята на асоциацията в обучението и законодателните промени. Виетнамската страна изрази благодарност за топлото отношение и сътрудничеството между двете държави.

Източник:

← Към Политика