Оставиха за постоянно в ареста мъжа, който уби двама в Угърчин
Съдът остави за постоянно в ареста мъжа, обвинен за убийството на двама души в Угърчин, като прецени, че съществува реална опасност той да се укрие или да извърши ново престъпление. Престъплението е тежко умишлено и за него се предвижда наказание от 15 до 20 години лишаване от свобода, доживотен затвор или доживотен затвор без замяна. Припомня се и за трета жертва - 15-годишно момиче, което станало свидетел на двойното убийство и починало след като скочило от терасата.
Източник: