СВОДКА

МЕНА: През последните 10 години египетската дипломация се е променила към по-добро, заяви египетският външен министър

Египетският външен министър Бадр Абделати заяви, че през последните 10 години египетската дипломация се е променила към по-добро благодарение на активната политика на президента Абдел Фатах ас Сиси. Той подчерта, че последователното отстояване на националните принципи, съчетано с откритост към света, е укрепило регионалните и международните позиции на страната. Изявлението бе направено по време на честването на 200-годишнината от създаването на египетското външно министерство.

Източник:

← Към Свят