СВОДКА

Езиковата гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив откри нов STEM център

Езиковата гимназия „Иван Вазов“ в Пловдив официално откри новия си високотехнологичен STEM център „ТехЛаб 2“, който обединява наука, технологии, инженерство и предприемачество. По време на събитието възпитаници на училището представиха иновативния проект „Пловдив 2050“ – модел на града на бъдещето. От общинската администрация отбелязаха, че центърът е инвестиция с дългосрочна визия в модерно образование и млади таланти.

Източник:

← Към България