62 са вече децата, родени по столичната инвитро програма
Кристиян е 62-рото бебе, родено по Програмата на Столична община за финансиране на инвитро процедури с донорски яйцеклетки, като момченцето тежи 3 кг и е високо 48 см. В резултат на промени в програмата вече могат да кандидатстват и жени без партньор, които отговарят на условията и не са навършили 45 години, а до края на август се очакват още 5 семейства да станат родители.
Източник: