Йохан Вадефул ще се срещне с Марко Рубио във Вашингтон, съобщи говорител
Германският външен министър Йохан Вадефул ще се срещне с американския държавен секретар Марко Рубио във Вашингтон в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Близкия Изток, подкрепата за Украйна и подготовката за срещата на върха на НАТО в Анкара. След разговорите Вадефул ще отпътува за Парагвай, Аржентина и Бразилия.
Източник: