Общинските съветници в Благоевград приеха общинското дружество „Общинско имущество“ да поеме управлението на пазара в града
Общинските съветници в Благоевград приеха да бъде прекратена дейността на общинското дружество „Пазари“ и то да бъде ликвидирано, като функциите му се поемат от общинското предприятие „Общински имоти“. Всички служители ще бъдат преназначени, а с това ще се реализира икономия от заплати на управител и счетоводител. Ликвидацията трябва да приключи в седеммесечен срок, като за ликвидатор е определен управителят на дружеството.
Източник: