Кола се заяви в дентална клиника в София
Лек автомобил се вряза в дентална клиника в столичния квартал "Лозенец" на улица "Горски пътник", като няма пострадали, но са нанесени щети. Заради тях лечебното заведение ще работи с намален капацитет през следващите дни, а точните причини за инцидента остават неизвестни.
Източник: