Монографията „Комуникационно изкуство в миграция. Том 1: Южна Америка“ ще бъде представена в София
Монографията „Комуникационно изкуство в миграция. Том 1: Южна Америка“ на Анжела Георгиева ще бъде представена на 30 юни в Българския културен център в София. Изданието, резултат от теренни проучвания сред българските общности в няколко южноамерикански държави, разглежда механизмите за съхраняване на национална идентичност и културна памет чрез дружества, фолклорни състави и семейни традиции.
Източник: