Общо 30 професионални гимназии от страната бяха отличени за ученическо самоуправление
Тридесет професионални гимназии от страната бяха отличени на церемонията „Ученическото самоуправление - гласът на учениците“ в София, която отбеляза финала на националната инициатива за ученическо самоуправление. Целта на инициативата е да насърчи активното участие на младите хора в училищния живот, като по време на събитието бяха представени новите й символи – химн, официален сайт и визуална идентичност. Ученици от седем професионални гимназии, разработили интерактивната платформа на инициативата, получиха специални награди.
Източник: