Кметовете на израелската община Кирият Моцкин и на Кюстендил сключиха споразумение за сътрудничество
Кметовете на израелската община Кирият Моцкин и на Кюстендил подписаха споразумение за сътрудничество. Церемонията се състоя в Община Кюстендил в присъствието на посланика на Израел и представители на местната власт. Документът беше предварително одобрен от Общинския съвет в Кюстендил.
Източник: