Кметът Байкушев: С отварянето на училищните дворове за всички деца и жители на Благоевград осигуряваме възможност за повече свободни пространства
Общинският съвет в Благоевград прие предложение на кмета Методи Байкушев за свободен достъп до дворовете на 16 училища за всички деца и жители от това лято. Решението регламентира ясни правила за ползване на публичната собственост в извънучебно време, като целта е да се насърчи физическата активност и социализацията, както и да се намали рискът от инциденти.
Източник: