СВОДКА

Двама нови специалисти започват работа в болница „Св. Петка“ във Видин по общинска програма

Във видинската болница "Св. Петка" започват работа лекар-специализант и кинезитерапевт по общинска програма за привличане на млади специалисти. Двамата получават еднократна финансова помощ от по 2500 евро от общинския бюджет срещу ангажимент да работят в лечебното заведение минимум три години. Договорите бяха подписани от кмета на общината и директора на болницата.

Източник:

← Към Здраве