Шофьор на камион е катастрофирал на автомагистрала „Тракия“ след инсулт
Шофьор на камион е катастрофирал на автомагистрала "Тракия" в района на Карнобат, след като е получил инсулт по време на движение. В опит да избегне сблъсък, той е навлязъл в паркинг, загубил е контрол и се е блъснал в предпазна ограда, спирайки в отводнителна канавка. Мъжът е транспортиран в болница в Бургас с опасност за живота.
Източник: