Ускоряване на индустриалното сътрудничество между България и Полша договориха вицепремиерът Пулев и министърът на държавните активи на Полша Войчех Балчун
Вицепремиерът отправи покана към полските компании да разширят инвестиционното си присъствие в България. Той ги призова да се възползват от потенциала за сътрудничество между двете държави.
Източник: