Панелистите на Гала напускат "На кафе" наесен?
Водещата Гала ще остане лице на предаването "На кафе" и през следващия сезон поради действащ едногодишен договор, но бъдещето на панелистите е несигурно. Очакват се мащабни промени в състава на коментаторите, като техните договори не гарантират оставането им в ефир от есента.
Източник: