СВОДКА

Неврокопската професионална гимназия „Димитър Талев“ в Гоце Делчев беше домакин на второто издание на междуинституционален турнир по волейбол

Неврокопската професионална гимназия „Димитър Талев“ в Гоце Делчев беше домакин на второто издание на междуинституционален турнир по волейбол, организиран в навечерието на Европейския ден на спорта. В надпреварата участваха отбори на общините Гоце Делчев и Хаджидимово, както и на няколко училища, като победител стана тимът на Община Хаджидимово. Директорът на гимназията Веселин Петков откри турнира и връчи наградите, подчертавайки ролята на спорта за изграждане на партньорства и приятелства между институциите.

Източник:

← Към Спорт