СВОДКА

Близо 15 хиляди балкански пъстърви бяха пуснати в река Искър в Самоков

Близо 15 хиляди балкански пъстърви бяха пуснати в река Искър в Самоков по време на традиционно зарибяване край парк „Лаго“. В инициативата участваха ученици, представители на Общината и Ловно-рибарското сдружение. Доставчикът на рибата е от село Искрец, а акцията е организирана съвместно с ловно-рибарското сдружение.

Източник:

← Към България