Общинският съвет в Несебър гласува удостояването на Яни Николов със званието „Почетен гражданин“
Общинският съвет в Несебър гласува да удостои Яни Николов със званието „Почетен гражданин“ заради дългогодишния му принос за развитието на туристическия сектор в общината. Той е бил генерален директор на „Слънчев бряг“, както и създател на ваканционно селище „Елените“ и „Месемврия“ АД. Предложението беше подкрепено и във връзка с предстоящия му 80-годишен юбилей.
Източник: