Деца ще изработват хвърчила и ще рисуват с тебешири в парк „Гео Милев“ на събитие под мотото „Софийско детство“
На 30 юни парк "Гео Милев" в София ще бъде домакин на събитие под мотото "Софийско детство", на което децата ще изработват хвърчила с послания за приятелство и общност, както и ще рисуват с тебешири своя "град на мечтите". Инициативата включва още творчески работилници за преобразяване на стари тениски, като целта е София да се превърне в сцена за споделени преживявания и всяко дете да се почувства значима част от града.
Източник: