Парк "Гео Милев" се превръща в сцена за детско творчество и забавления
На 30 юни от 17:30 ч. в парк "Гео Милев" ще се проведе заключителното събитие на "Месец на детето – юни 2026", организирано от Столична община. Под мотото "Софийско детство" децата и семействата ще могат да рисуват с тебешири, да участват в творчески работилници и да изработват хвърчила, като входът е свободен.
Източник: