СВОДКА

Километричната тапа на АМ "Тракия" продължава да расте

Километрично задръстване на магистрала "Тракия" в посока Бургас продължава да расте, като колоната започва още преди Вакарел и стига след Ихтиман. Очаква се днес около 14 часа да бъде пуснато движението по ремонтирания участък между 33-и и 39-и км, където се полага последният асфалтов пласт и маркировка. В област Стара Загора ремонтът на 21-километрова отсечка между 208-и и 229-и км продължава, като движението се осъществява двупосочно в платното за Бургас, а пускането му се очаква до 3 юли.

Източник:

← Към България